#NOW! NAŁÓG Jak wyjść z uzależnienia? ROBERT RUTKOWSKI

W Dniu Mężczyzny 10 marca 2024 roku w Żyrardowie zagości ROBERT RUTKOWSKI – certyfikowany psychoterapeuta uzależnień, szkoleniowiec w obszarze umiejętności psychologicznych, wykładowca w Wyższej Szkole Biznesu, autor książek psychologicznych, prowadzący w Warszawie prywatny Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego. Postać niepowtarzalna, nie tylko ze względu na sposób prowadzenia wystąpień i warsztatów – pełna energii, merytoryki i KONKRETU. Dowodzą o tym zaproszenia do radia oraz programów TV i internetowych, generujące milionowe odsłony. Ale to w kontakcie z drugim człowiekiem widać jego moc, bo sam na własnej skórze doświadczył UZALEŻNIEŃ, w leczeniu których stał się specjalistą (alkohol, narkotyki, leki, hazard oraz inne obsesje i kompulsje chemiczne i behawioralne). Wspiera rodziny i bliskich osób uzależnionych. Wie, jak DOTRZEĆ DO SEDNA. Bo w każdym uzależnieniu mechanizm jest podobny. #NAŁÓG potrzebuje #NOW!

Zapraszamy Panie i Panów, ekspertów i ciekawskich, wolnych słuchaczy i tych, którzy mają konkretne pytania. Po wystąpieniu będzie część warsztatowa, możliwość rozmowy i podpisania książek czytelników.

Organizatorami wydarzenia są APPLAUD i Stara Przędzalnia
Partnerzy:
Kab Auto Detailing – Profesjonalny autodetailing i skuteczna i gwarantowana ochrona lakieru Twojego samochodu
Ragnarok – Premium PPF for Warriors – Producent folii PPF oraz punkt szkoleń stacjonarnych dla aktualnych i przyszłych aplikatorów.

Ilość miejsc ograniczona!
ZGŁOSZENIA: Klaudia Appel – tel. 664 972 303, claudia.appel@o2.pl
TERMIN: 10 marca 2024 roku, godz. 17:00-19:00
MIEJSCE: Stara Przędzalnia Żyrardów
INWESTYCJA: 500 zł
Dane do przelewu:
APPLAUD Klaudia Appel
14 1050 1924 1000 0090 8295 2707
W tytule wpisujemy: Imię i nazwisko Uczestnika lub NIP Firmy + WARSZTAT 10.03.2024

#RobertRutkowski @rutkowskirobert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *