CIAŁO JEST ZAWSZE WŁAŚCIWE – wykład Katarzyny Kucewicz

CIAŁO JEST ZAWSZE WŁAŚCIWE. Pod tym hasłem w Lofcie 8 Starej Przędzalni 18 grudnia 2023 roku odbyło się wydarzenie, o którym nigdy nie zapomnę. Bo to mój temat. Wałkowany latami. A dopiero teraz dociera jego SENS.

Dziękuję Kasia Kucewicz za inspirujący wykład i cenne rady (w szczególności ta z odrzucaniem włosów przy odmawianiu słodkości). Twoja historia jest MEGA, czekam na książkę!

Dziękuję Wam Drogie Panie. Jesteście wspaniałe! Szczególne podziękowania kieruję do Partnerów: Katarzyna Piwowska i jej Z głową w balonach (boska balonowa dekoracja z ustami symbolizującymi toczące się tu ROZMOWY!); Joanna Mitura z Melaleuca (genialne kosmetyki i smakołyki!); Alicja Karlikowska-Tartanus z LAVI Pilates – Holistyczne Studio Treningowe (Twoja energia jest kosmiczna!); Agnieszka Zakrzewska z Body Park Żyrardów (świetne innowacyjne studio modelowania sylwetki!); Izabela Kucharska z ZielonePodatki.pl (nie znajdziecie w mieście lepszej „pani od finansów”!); Frank&Oli (przepyszne i zdrowe ciasteczka!).

Fotorelacja: niezawodna Katarzyna Piwowska: WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Katarzyna Kucewicz i Klaudia Appel, KULA Loft 8, 18 grudnia 2023 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *