PRZĘŚLIK 1

Pierwsze wydarzenie poprowadzi nieoceniona Marta Rozwadowska, która prosto z Londynu przyleci do Żyrardowa na ŚWIATŁA I CIENIE – warsztat rozwoju osobistego z elementami ustawień systemowych i transpersonalnych, podczas którego będziemy dotykać nieświadomych płaszczyzn osobistej ścieżki życiowej, bądź trudności z jaką się borykamy (w obrębie spraw rodzinnych, relacyjnych lub też zdrowotnych).

To będzie czas na wzmocnienie własnych zasobów osobistych oraz wędrówka do poznania głębi i prawdy o sobie, czasem o własnych bajpasach, maskach i cieniach – które czekają na spotkanie lub integrację z własnym odrębnym Ja.

Dopuszczanie własnej autentyczności, obecności, pełni i tego co czasem ukryte bywa trudne, bo całe pokolenia za nami z różnych ważnych dla siebie powodów były w odmowie pełni siebie i prawdy. To wielka odwaga by stanąć pierwszym, to wielki trud zarazem, bo nasze ciało na poziomie systemowym, neurologicznym i epigenetycznym potrzebuje czasu, by to przetransformować i temu sprostać.

Będziemy pracować w kameralnej grupie – maksimum 15 osób, aby każdy uczestnik miał swój czas i przestrzeń na to, co dla niego na ten moment najistotniejsze. Podczas dwuipółdniowego spotkania Marta Rozwadowska poprowadzi ustawienia systemowe i transpersonalne (dotyczące stanów istniejących poza świadomością) oraz różnego typu prace z zakresu rozwoju osobistego.

Marta Rozwadowska

Z wykształcenia społeczny psycholog kliniczny, terapeuta Nowych Ustawień Systemowych (Master Level), terapeuta Systemowej Pracy z Rodziną, praktyk Pojednania z Rodzicami oraz praktyk trauma-informed meditation. W trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii transpersonalnej. Aktualnie prowadzi głównie terapie indywidualne z osobami, które pragną poznać głębiej siebie, borykają się z trudnościami natury osobistej albo doświadczają problemów psychicznych. Od 2003 roku jest ukierunkowana na podejście systemowe w terapii, szczególnie hellingerowskie. To w nim nieustająco od tego czasu się kształci i pracuje (m.in. u B. Hellingera, G. Walpera, E.R Cyzman- Bany i wielu innych). Skończyła moduły specjalizacyjne „Praca z pacjentem dorosłym” oraz „Systemowe interwencje rodzinne”. Praktykowała w szpitalu Bródnowskim w Warszawie, stażowała w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie, była też wolontariuszem w Towarzystwie Pomocy Głuchoniewidomym. Pracowała w Fundacji „Zdrowie” oraz firmie „Vital”, gdzie jej podopiecznymi były dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi, autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa i niepełnosprawne intelektualnie oraz fizycznie, a także ich rodziny. Zdobyła doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi mającymi problemy psychiczne i osobiste, w Agencji Służby Społecznej, w Centrum Metamorfozy, w OneCare UK oraz podczas wieloletniej pracy warsztatowej i indywidualnej. Członkini British Psychological Society oraz AFT UK (Association for Family Therapy and Systemic Practice).

Pracujemy w piątek 18 sierpnia 2023 od godz. 16.00 do 21.00, oraz w sobotę i niedzielę od 11.00 do 21.00 (z godzinną przerwą na obiad i krótkimi przerwami kawowymi).

Miejsce: Aparthotel Stara Przędzalnia Żyrardów, Mały Rynek 7/76, Żyrardów

Koszt warsztatu: 660 zł (w tym zaliczka przy zgłoszeniu 200 zł)

Zgłoszenia: Klaudia Appel – tel. 664 972 303, claudiaappel@o2.pl

Dołączajcie do wydarzenia: ŚWIATŁA I CIENIE – warsztat rozwoju osobistego z elementami ustawień systemowych i transpersonalnych

Zapraszamy!

ISTEN i Space for Soul and Heart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *